top of page

Lakierowanie Savvy Spray London Veneer

mdf metal liquid cutting

wood cnc machine

o firmie

Savvy Spray,

Młoda i dynamiczna firma skupiająca się z pełną pasją na najnowszych technologiach i aktualizacjach.

Posiadająca siedzibę w Londynie firma zapewnia usługi lakierowania natryskowego i wykonywania efektów specjalnych na meblach i wyposażeniu domu oraz innych elementach.

Dzięki możliwości dokonania wyboru spośród tysięcy wzorów, oraz naszej usłudze lakierowania natryskowego w wyznaczonej lokalizacji, jesteśmy w stanie zaoferować nieskończoną ilość możliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają zapewnić najwyższej klasy doradztwo w przypadku, gdybyś miał wątpliwości co do najlepszego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Dążymy do stworzenia wysokiej jakości pokryć farbą na płytach MDF, drewnie, szkle, metalu, tkaninie i wielu innych powierzchniach, stosując najnowszą technologię z wysokiej jakości farbami i lakierami, aby zapewnić ci najlepszy z możliwych efektów.

Nasi klienci zgłaszają się do nas z różnorodnymi elementami, chcąc poprawić ich wygląd i teksturę.

Szczycimy się szybkością i jakością naszych usług i efektów, jak również wysokim poziomem troski i uwagi potrzebnej do osiągnięcia najlepszych rezultatów i jakości.

Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną uwagą, wkładamy w nie dużo wysiłku i umiejętności nabyte dzięki tysiącom godzin pracy naszych własnych rąk i prawdziwej dumie z tego, co robimy.

Stosujemy sprawdzone przez nas metody, a nasz warsztat nie jest tajemnicą. Możesz nas odwiedzić w dowolnym momencie. Jesteśmy przyjaźni, szybcy, profesjonalni i - co więcej - uwielbiamy stale dbać o zadowolenie klientów poprzez zapewnienie rezultatów wychodzących poza ich oczekiwa

oferta
o firmie

WORKSHOP

kontact

kontakt

Savvy Spray
28 Cumberland Business Park,
17 Cumberland Avenue
London NW10 7RT
Tel. (0044) 020 30869769
salvatore@savvy-uk.com
grzegorz@savvy-spray.com

I tuoi dati sono stati inviati con successo!

bottom of page